matematyka.pisz.pl EGZAMIN GIMNAZJALNY MATURA forum zadankowe liczby i wyrażenia algebraiczne logika, zbiory, przedziały wartość bezwzględna funkcja i jej własności funkcja liniowa funkcja kwadratowa wielomiany funkcja wymierna funkcja wykładnicza logarytmy ciągi liczbowe granica ciągu i funkcji pochodna i całka funkcji trygonometria geometria na płaszczyźnie geometria analityczna geometria w przestrzeni kombinatoryka prawdopodobieństwo elementy statystyki szukaj na stronie gra w kropki edytor wzorów nauka słówek ciekawe strony MathRiders Wrocław facebook
Rozwiązywanie równań z wartością bezwzględną. Pierwiastek i wartość bezwzględną Rozwiązywanie nierówności z wartością bezwzględną. Wartość bezwzględna w nierówności. Z jakich liczb wartość bezwzględna jest równa 3 Liczby, których wartość bezwzględna jest mniejsza od 2 Wartość bezwzględna większa od 1. Wartość bezwzględna na osi liczbowej. Nierówność z wartością bezwzględną na osi liczbowej Wartość bezwzględna większa od 2 Równanie z wartością bezwzględną i oś liczbowa Rozwiązanie nierówności z wartością bezwzględną na osi liczbowej Wartość bezwzględna większa lub równa 3.
Zadanie: rozwiąż równanie (nierówność) z wartością bezwzględną. Rozwiąż korzystając z interpretacji wartości bezwzględnej na osi liczbowej.

Autor: Jakub Grzegorzek