matematyka.pisz.pl EGZAMIN GIMNAZJALNY MATURA forum zadankowe liczby i wyrażenia algebraiczne logika, zbiory, przedziały wartość bezwzględna funkcja i jej własności funkcja liniowa funkcja kwadratowa wielomiany funkcja wymierna funkcja wykładnicza logarytmy ciągi liczbowe granica ciągu i funkcji pochodna i całka funkcji trygonometria geometria na płaszczyźnie geometria analityczna geometria w przestrzeni kombinatoryka prawdopodobieństwo elementy statystyki gra w kropki
PROSZE O POMOC! pilne łukasz: Napisz wzór funkcji, której wykresem jest prosta równoległa do prostej o podanym wzorze i przechodząca przez punkt P: y= - 1,5 ; P(4,4)
5 lut 15:53
barbi: jest to prosta y = 4
5 lut 15:55
łukasz: ale jak do tego dojśc
5 lut 15:57
Lolitka słodka : Dwie funkcje są równoległe kiedy współczynnik a jest taki sam jak w drugiej funkcji ... y= -1,5 i tylko tyle masz w tej funkcji ?
5 lut 16:01
łukasz: tak
5 lut 16:02
Lolitka słodka : z tego wynika ze to sa funkcje stałe ... wiec nie wazne w jakim ounkcie beda beda przecinac os y a ze ma przechodzic przez punkt 4 to funkcja równoległa to bedzie y=4
5 lut 16:07
Lolitka słodka : kurde sory troche nie zrozumiale to napisałam
5 lut 16:07
łukasz: już wiem o co chodziemotikonka dzięki bardzo
5 lut 16:08
Lolitka słodka : ale moze sie polapałeś ?
5 lut 16:09
Lolitka słodka : Hihihi ... ^^ Nie ma za co emotikonka
5 lut 16:10
Uwaga: Uwagaemotikonkaemotikonka! Nie..... funkcje są równoległe emotikonkaemotikonka emotikonka tylko wykresy są równoległeemotikonkaemotikonkaemotikonkaemotikonkaemotikonka bo funkcja .... to sposób przyporządkowaniaemotikonka! Więc jak ? ... sposób przyporządkowania , może być równoległyemotikonka emotikonka W matematyce trzeba się ściśle wyrażaćemotikonka!
5 lut 16:11
Lolitka słodka : a tam taka pomyłka ... emotikonka Choć przyznaje racje, ze jak na amtuerze tak napisze to mnie wysmieja i moge nie zdac emotikonka
5 lut 16:17
Uwaga: To dlatego o tym przypominam emotikonka ( bez urazy)
5 lut 16:18
Lolitka słodka : nie no skad ... emotikonka Zadnej urazy emotikonka teraz przynajmniej beda pamietac
5 lut 16:27
jaa: ma ktos gotowe rozwiazania z matury z grudnia 2004emotikonka p. rozszezony
5 lut 16:32