matematyka.pisz.pl EGZAMIN GIMNAZJALNY MATURA forum zadankowe liczby i wyrażenia algebraiczne logika, zbiory, przedziały wartość bezwzględna funkcja i jej własności funkcja liniowa funkcja kwadratowa wielomiany funkcja wymierna funkcja wykładnicza logarytmy ciągi liczbowe granica ciągu i funkcji pochodna i całka funkcji trygonometria geometria na płaszczyźnie geometria analityczna geometria w przestrzeni kombinatoryka prawdopodobieństwo elementy statystyki gra w kropki
Liczby całkowite i liczby wymierne. marta: MATEMATYKA 1 PODRĘCZNIK − Babiński Wojciech, Chańko Lech, Ponczek Dorota. − KSIĄZKA DO 1 LICEUM ; > http://www.taniaksiazka.pl/matematyka-1-podrecznik-z-plyta-cd-babianski-wojciech-chanko-lech-ponczek-dorota-p-182225.html ZADANIE 3 STRONA 17 . ! Jeśli ktoś posiada tą książkę z linku to niech zrobi mi to zadanko , ja jej nie mam jeszcze zakupionej , więc dlatego nie mogę podać przykładów do rozwiązania z góry dzieki . emotka
11 wrz 13:40
marta: A JAK NIE CHCE WAM SIĘ ROBIĆ TO CHOCIAŻ PODAJCIE MI PRZYKŁADY Z TEJ KSIĄŻKI − JEŚLI KTOŚ TAKĄ POSIADA − TO SAMA SOBIE ZROBIĘ oo.. ; ] heh emotka
11 wrz 13:44
Kejt: jakbyś nie mogła poprosić kogoś z klasy żeby Ci treść podał..
11 wrz 13:53
marta: NO NAJWIDOCZNIEJ NIE MOGE ; ) DO WSZYSTKICH DALEKO hah ; ]
11 wrz 18:24