kinematyka-spadochroniarz spadochroniarka: Proszę o pomoc w rozwiązaniu zadania z kinematyki− PILNE Nad punktem P na ziemi z samolotu lecącego na stałej wysokości H z prędkością v1 wyskoczył spadochroniarz i otworzył spadochron po czasie t1, zaś na ziemi wylądował po czasie t2 (od wyskoczenia). Zakładając, że od otwarcia spadochronu leciał on ze stałą prędkością v2 znaleźć: 1) prędkość samolotu względem skoczka w funkcji czasu 2) odległość samolot−skoczek w funkcji czasu 3) ruch skoczka względem punktu P.
29 lis 17:13
Bleee: Skoro PILNE To spokojnie można poczekać te parę naście godzin.
29 lis 17:30
Bleee: A jeżeli tak bardzo Ci dupa się pali i potrzebujesz 'na juz' to wplac na utrzymanie tego forum 50 PLN i wstaw tutaj potwierdzenie przelewu. Wtedy dostaniesz upragnionego gotowca.
29 lis 17:35
spadochroniarka: napisałam pilne zyby ktos sie zainteresowal i ze mna pomyslal nie prosze o gotowca prosze o algorytm postepowania w takim przypadku czasem zaskakuje mnie brak kultury u niektorych na tym forum.
29 lis 18:28
Blee: brak kultury powiadasz ... hmmm ... jeżeli o kulturze mowa, to napisanie (i to drukowanymi) " PILNIE " to nie przejaw kultury. Zwłaszcza na forum gdzie ludzie charytatywnie pomagają innym. A gdzie napisałaś/−eś, że chcesz by ktoś 'z tobą pomyślał' ? Wrzuciłaś/−eś zadanie, dowaliłaś/−eś "PILNE" na sam początek i tyle Ciebie na forum widzieliśmy, więc przynajmniej nie udawaj, że białe jest czarne, a czarne jest białe.
29 lis 19:02